Coşkun & Ilgaz Hukuk Bürosu | EKİBİMİZ
Coşkun & Ilgaz Hukuk Bürosu öncelikle avukatlık yasasına, mesleki kurallara, etik değerlere bağlı olarak mesleki faaliyetini sürdürmeyi, mesleğin onur ve saygınlığını korumayı ve bu faaliyetleri sırasında temel hak insan hakları ve özgürlüklere saygılı davranmayı taahhüt etmiştir.
15537
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15537,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

EKİBİMİZ

DENEYİMLİ EKİBİMİZ

dummy-2

AV.SÜLEYMAN COŞKUN
1972 yılında İzmir Ödemiş’te doğmuştur.İlk ve orta öğreniminden sonra 1990 yılında Ödemiş Lisesi’ni bitirmiş aynı yıl Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans öğrenimine başlamıştır. Ankara Hukuk Fakültesinden 1994 yılında mezun olmuş ve İzmir Barosunda avukatlık stajına başlamıştır.Stajı bittikten sonra yedek subay olarak vatani hizmetini yapmış, 1997 yılı başında terhis olmuştur.
Yaklaşık 2.5 yıl, bir avukatlık bürosunda ücretli avukat olarak çalıştıktan sonra 1999 yılında kendi ofisini açmış, 01.10.2002 tarihinde de Av.Ruhi Ilgaz’la birlikte Coşkun & Ilgaz Hukuk Bürosunu kurmuştur.Ceza hukuku ve Aktüerya/Tazminat hesapları konusunda çeşitli eğitim ve sertifika programlarına katılmış olup,meslek hayatında özellikle İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku,Ceza Hukuku, Tazminat Hukuku,BorçlarHukuku ve Miras Hukuku davalarında yoğunlaşmıştır.
2003 yılından bu yana Deniz Coşkun ile evlidir ve bir çocuk babasıdır.

Av. SÜLEYMAN ÇOSKUN

Kurucu Ortak- Avukat
dummy-2

1972 yılında Ödemiş’te doğmuştur.İlk ve orta öğreniminden sonra 1990 yılında Ödemiş Lisesi’ni bitirmiş aynı yıl 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hukuk öğrenimine başlamıştır. 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1994 yılında mezun olmuş ve İzmir Barosunda avukatlık stajına başlamıştır.Stajı bittikten sonra vatani hizmetini yapmış, 1996 yılında terhis olmuştur.
Yaklaşık 5 yıl boyunca,tecrübeli bir avukatlık bürosunda ortak avukat olarak çalıştıktan sonra 2001 yılında kendi ofisini açmış, 01.10.2002 tarihinde de Av.Süleyman Coşkun’la birlikte Coşkun & Ilgaz Hukuk Bürosunu kurmuştur.Meslek hayatında özellikle Şahsın Hukuku,İcra Hukuku, Ticaret Hukuku, Boşanma ve İdari Yargı davalarında yoğunlaşmıştır.
1998 yılından bu yana Özlem Ilgaz ile evlidir ve iki çocuk babasıdır.

Av.RUHİ ILGAZ

Kurucu Ortak-Avukat
dummy-1

1990 yılında Ödemiş’te doğmuştur.İlk, orta ve lise öğreniminden sonra 2015 yılında YakınDoğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.2015 yılı Kasım ayı itibariyle İzmir Barosu nezdinde avukatlık stajını sürdürmektedir.

ZEYNEP TIRAŞ

Stajyer Avukat
dummy-1

1990 yılında Ödemiş’te doğmuştur.İlk ve orta öğreniminden sonra yılında 2007 yılında Ödemiş Lisesi’nden mezun olmuştur.2008 yılından bu yana aralıksız Coşkun & Ilgaz Hukuk Bürosunda çalışmaktadır.Evli ve bir çocuk annesidir.

DUYGU BOZBAY

Yönetici Sekreteri / Takip Personeli
dummy-1

1983 yılında Ödemiş’te doğmuştur.İlk ve orta öğreniminden sonra 2000 yılında Ödemiş Lisesi’nden mezun olmuştur.2004 yılından bu yana aralıksız Coşkun & Ilgaz Hukuk Bürosunda çalışmaktadır.Evlidir.

EMİNE KAYMA

Yönetici Sekreteri

OFİSİMİZ